Home Fintech Coinbase’den Bu Altcoin Yatırımcılarına Listeleme Müjdesi!

Coinbase’den Bu Altcoin Yatırımcılarına Listeleme Müjdesi!

Coinbase’den Bu Altcoin Yatırımcılarına Listeleme Müjdesi!

Önde gelen Blockchain tabanlı küresel nokta entegrasyon platformu ASSEMBLE Protocol, yardımcı program tokeni ASM’nin Coinbase Custody’ye eklendiğini duyurdu. Bu, altcoin projesi ASM’nin kripto alanındaki en büyük saklama görevlilerinden biri olan Coinbase Custody’de bir soğuk depolama çözümüne erişeceği anlamına geliyor.

Coinbase Custody, altcoin projesi ASM için destek sağlıyor!

ASM’nin Coinbase Custody’e eklenmesi Coinbase Institutional tarafından yapılan resmi açıklama ile onaylandı. Tweet’lerine göre Coinbase Custody, kripto teknik ve uygunluk incelemesinin ardından soğuk depolama hizmetine eklenecek ASM tokenini resmen onayladı. Coinbase Custody’deki kullanıcıların artık altcoin projesine erişebildiği göz önüne alındığında, bu ASSEMBLE Protocol’ü için önemli bir kilometre taşıdır. Saklama platformu, bireysel ve kurumsal yatırımcılar için en büyük ve en güvenilir kripto saklama çözümlerinden biri olarak kabul edilir.

Uzmanlara göre, ASM’nin Coinbase Custody’e eklenmesinin ASSEMBLE Protocol’üne yeni bir güvenlik ve güven düzeyi getirmesi bekleniyor. Bu saklama destek sürecinin bir parçası olarak Coinbase Custody artık ASSEMBLE Protokol tokeni (ASM) için para yatırma ve çekme işlemlerini etkinleştirecek. ASM token sahipleri artık varlıklarının muhafazası için yeni bir seçeneğe erişebilirler. Coinbase Custody’nin 90 kripto para birimine saklama hizmeti sunduğu unutulmamalıdır. ASSEMBLE Protocol topluluğu büyümeye devam ediyor ve uzmanlara göre, Coinbase Custody’deki listeleme Blockchain platformunu hızlandıracak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.