Home Fintech Popüler Trader: Bu Altcoin O Kadar Sert Koşacak ki Herkes Şaşıracak!

Popüler Trader: Bu Altcoin O Kadar Sert Koşacak ki Herkes Şaşıracak!

Popüler Trader: Bu Altcoin O Kadar Sert Koşacak ki Herkes Şaşıracak!

Popüler altcoin Litecoin’in fiyatı, yazım sırasında son 24 saat içinde %14 getiri ile 325 dolardan işlem görüyor. Ancak bir kripto para trader’ına göre, Litecoin fiyatı o kadar sert koşacak ki geride kalanları zihinsel olarak etkileyecek.

LTC, günlük grafikte sürekli olarak yeni yüksekler yapıyor | Kaynak: Tradingview

Trader: Popüler altcoin için bu yıl 7.000 dolar göreceğimize inanmıyorum

Deneyimli kripto para birimi trader’ı Julio_LTC, LTC için güçlü bir fiyat hedefi veriyor. Analist LTC’nin, ölçülen bir Göreceli Güç Endeksini (RSI) aştığı konusunda oldukça iyimser. Bu metrik, daha düşük bir zaman dilimi içinde fiyat momentumunu değerlendirmek için kullanılır. Fiyat hareketi geçersiz kılınırsa analiste göre, LTC 218 dolar kritik bir destek seviyesine doğru hareket edebilir.

280 dolarlık destek ve 7.000 dolarlık fiyat hedefi ile LTC | Kaynak: Julio_LTC

Bu analiste göre LTC, Bitcoin’den ziyade Ethereum’un performansıyla ilişkili görünüyor. Sonuç olarak Julio_LTC’ye göre, Litecoin’in yükseliş ivmesi, ETH yükseliş trendini sürdürürse soğuyabilir veya daha da artabilir. Julio_LTC’ye göre, LTC hedefine ulaşırsa, daha yüksek bir fiyata doğru daha güçlü bir ivme görebilir. Trader konuya yönelik şunları söyledi:

Bu yıl 7.000 dolar göreceğimize inanmıyorum ama LTC’nin 3.000-5.000 dolar aralığına girebileceğine de inanıyorum. LTC geç bir kripto oyuncusu. Litecoin o kadar sıkı çalışacak ki geride kalanları zihinsel olarak etkileyecek. Çantalar paketlendi ve fırlatılmaya hazır. BTC çifti bir hikaye anlatıyor ve hepimizin bu hikayenin bir parçası olmamızı istiyorum.

Kaynak: InthoTheBlock

Analistler: LTC’nin performansı için yatırımcılar ETH’nin performansını yakından izlemeli

Zincir içi aktivite, Litecoin‘in ağ işlem hacminde karışık işaretler gösterdi. Ancak, alınan adres sayısı 12.771 adresle 3 Mayıs’ta bir ayın en yüksek seviyesine ulaştı.  Grafiğin gösterdiği gibi, LTC toparlanırsa 332 dolar ve 340 dolar arasında büyük bir direnç olması muhtemel. Daha öncede belirtildiği gibi, LTC’nin performansı için yatırımcılar ETH’nin performansını yakından izlemeli. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.