Home Fintech Ünlü Trader, Radarındaki 5 Altcoin’i Paylaştı!

Ünlü Trader, Radarındaki 5 Altcoin’i Paylaştı!

Ünlü Trader, Radarındaki 5 Altcoin’i Paylaştı!

YouTube’da 745 bin abonesi olan ünlü kripto trader’ı Brian Jung, son piyasa volatilitesi arasında bu yaz yatırım yapmak için patlama potansiyeli olan altcoin projelerini paylaştı. Trader, “düşüşleri bir fırsat olarak gördüğünü” ekledi. İşte Jung’un dikkat çektiği 5 altcoin…

Brian Jung, şimdi yatırım yapılabilecek altcoin projelerinin listesini paylaştı

Trader’ın listesinde ilk sırada Ethereum (ETH) yer alıyor. Trader, “Bu kripto para birimi Bitcoin’in iddia ettiği sıradan değer deposundan çok daha fazlası olduğunu kanıtlıyor, kullanıcıların devrim yaratmasına izin veriyor,” ifadelerini kullandı. Jung Ethereum’un sosyal medya ağı oluşturmak, ağ ile ödeme işlemek, NFT çıkarmak gibi sınırsız kullanım durumuna dikkat çekti ve geleceğinin parlak olduğunu vurguladı.

İkinci olarak Jung, Polygon’dan (MATIC) bahsetti. Polygon’un son aylarda birçok platform ile ortaklık kurulduğuna dikkat çeken Jung, ağın yerel tokeni MATIC’teki yüzde 26.700’lük artıştan bahsetmeyi de unutmadı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere MATIC, Mayıs ayında pek çok coin’i geride bırakmıştı.

Listede Chainlink, Cardano ve Aave de bulunuyor

Trader’ın radarında olan üçüncü altcoin, Chainlink (LINK) oldu. Jung, Chainlink’in mevcut durumda diğer kripto para birimlerine karşı rekabet etmeye çalışmadığını, benzersiz protokolleri aracılığıyla tüm sektöre fayda sağlamaya daha odaklı durumda olduğunu belirtti.

Ünlü trader, dördüncü olarak Cardano’yu (ADA) ele aldı. Cardano’nun arkasındaki kâr amacı gütmeyen kuruluşun bünyesinde çeşitli saygın üniversitelerden bilim adamları ve diğer akademisyenlerin bulunduğunu belirten Jung, ağı rakiplerinden ayıran bir özellik olarak Ouroboros adlı proof-of-stake teknolojisinden bahsetti.

Aave, Jung’un listesinde yer alan son coin oldu. Trader, AAVE ağı için “En iyisi, Aave kullandığınızda bir aracıya gerek olmaması. Çünkü tüm sistem Ethereum blockchain’inde yaşayan akıllı sözleşmeler aracılığıyla özerk bir şekilde çalıştırılıyor.” dedi. Kullanıcıların Aave ile basit ve güvenli bir DeFi deneyimi yaşadığını belirten trader, bu nedenle altcoin’den çok daha fazla duyuru geleceğine inandığını açıkladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.