Home Fintech Haziran’da Fiyatını Katlayacak 5 Altcoin Açıklandı!

Haziran’da Fiyatını Katlayacak 5 Altcoin Açıklandı!

Haziran’da Fiyatını Katlayacak 5 Altcoin Açıklandı!

Kripto para birimlerinin yoğun volatilite yaşaması nedeniyle değerleri çok kısa süreler içerisinde değişebiliyor. Bu doğrultuda kripto uzmanı Apoorva Komarraju, Haziran ayında umut vadeden 5 altcoin projesini paylaştı ve bu ay “istikrarlı bir şekilde büyümesinin beklendiğini” belirtti. İşte liste….

Kripto uzmanı: Bu 5 altcoin umut vadediyor

Komarraju’nun dikkat çektiği ilk kripto para birimi Polygon (MATIC) oldu. MATIC, 2021’de yüzde 9.000 gibi büyük bir artış gördü. Birçoğuna göre yeni nesil Ethereum olarak lanse ediliyor. Uzmana göre büyümesinin istikrarlı ve sürekli tutarak yükseliş belirtileri gösterdi. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Dallas Mavericks’in sahibi milyarder Mark Cuban, Polygon’a yatırım yaptığını açıklamıştı. Bunun da altcoin’in başarısında önemli bir gelişme olduğuna dikkat çekiliyor.

Uzman, ikinci olarak Cardano (ADA)’dan bahsetti. Cardano blockchain’inde yeni özellikler sürekli ortaya çıkıyor. Cardano’nun arkasındaki şirket kısa süre önce Alonzo hard fork’unu başlatma planlarını duyurmuştu. Fork, akıllı sözleşmelerin ağda çalışmasına izin verecek. Ayrıca bazı verilere göre Nisan ayı kullanıcı sayısına göre Cardano, Tether’i geçti.

Ripple, Binance Coin ve Polkadot da listede!

Uzman, üçüncü olarak Ripple’a dikkat çekti. Ripple ile ilgili birçok gelişme oluyor. Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile süregelen yasal savışının bitmesi sonucunda şirketin halka açılacağı duyurusunda bulunmuştu. Komarraju da bunun önemli bir durum olduğuna dikkat çekerek Ripple’ın Coinbase’in ardından kripto pazarında halka açılan en büyük ikinci şirket olacağını vurguladı.

Komarraju ayrıca Binance Coin’e değindi. BNB’nin değeri Nisan ayında bir hafta boyunca yüzde 300 artarak piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi haline gelmişti. Şu an 4.sırada yer alıyor. Kripto uzmanı son olarak Polkadot’tan bahsediyor ve bu coin’in esas olayının yepyeni bir ekosistem oluşturması olduğunu söylüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.